Menu

Karvinský talent 2018

22. květen  2018

Finále Karvinský talent 2018

Dne 17. 5. 2018 se konalo v MěDK velké finále prestižní soutěže Karvinský talent 2018. Naší školu reprezentoval žák třídy IX.D Miloš Baláž. Spolužáci, kteří přišli podpořit svého kamaráda si připravili transparenty a skandovací pokřik. Píseň Cesta od skupiny Kryštof zazpíval moc hezky a sám se doprovázel na kytaru. Po vyhlášení vítězů všech čtyř kategorií následovalo vyhlášení ceny hlavní porotkyně.  Ocenila Milošův zpěv, nádherný hlas, výraz a hlavně to, že ,, ustál sám sebe“. Také podotkla, že hudba je schopna překračovat hranice a limity, které máme sami v sobě. Ještě jednou Milošovi gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším zpívání a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Martina Lazarová

foto

článek v Karvinském a havířovském Regionu

video


 

© 2016 - 2020 Všechna práva vyhrazena